Твір на тему: Моя сім’я

Моя сім’я складається з чотирьох осіб – батьки, старша сестра і я. Ще у нас є бабусі, дідусі по батьківській і материнській лінії, дядьки й тітки (ще й їх діти). Але «основний кістяк» сім’ї – тато, мама, я і сестра.

Чесно кажучи, ми іноді ведемо безладний спосіб життя, якщо можна так сказати. Часом у нас в квартирі справжній хаос. Речі не на своїх місцях, посуд немитий, підлоги брудні. Часто таке відбувається після великих свят або наших спільних поїздок куди-небудь.

Головний член нашої сім’ї – мама. Їй вдається вставати вранці, готувати татові каву, заварювати чай і робити бутерброди нам з сестрою. Мама якимось чином примудряється приготувати нам обід наперед, а ввечері, втомлена після роботи, займається вечерею. Ще вона може перевірити моє домашнє завдання, що-небудь зшити і попрацювати з документами.

Тато у нас майстер на всі руки: полиці та стільці в нашому домі він зробив сам. Якщо щось поламалося, він все полагодить. Іноді по вихідних батько готує: це у нього виходить дуже добре. А ще тато головний ініціатор наших спільних прогулянок: походи в кіно, пікніки на природі, поїздки в інше місто – це все його ідеї.

Найнепотрібніші в сім’ї – я і моя сестра. Ми рідко прибираємо, багато їмо, любимо лінуватися. Але батьки не впадають у відчай, намагаються нам за будь-яку ціну прищепити любов до праці, відірвати від телевізора і комп’ютера.

Ось так ми і живемо: батьки працюють, ми вчимося, разом відпочиваємо. Спортом займаємося окремо.

 

Комментарии

Пока нету комментариев.

(коментарии закрыты)